Metin2speedy.com
Metin2speedy.com
Metin2speedy.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2speedy.com

PVM - PVP (HARD) Metin2 Server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Informatii

In jos 
AutorMesaj
[Own]Speedy
Admin
[Own]Speedy


Mesaje : 11
Data de inscriere : 13/04/2017
Localizare : Londra/Marea Britanie

Informatii Empty
MesajSubiect: Informatii   Informatii Icon_minitimeSam Apr 22, 2017 9:34 am

Ce facem cu donatiile?

Probabil va intrebati: "Ce facem cu donatiile?" , "De ce sunt donatiile?" , "Ei fac bani pe baza donatiilor?"
Donatiile sunt folosite , la intretinerea si imbunatatirea serverului !


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Metode de plata disponibile 1
Plata prin Paypal: savaclaudyu@gmail.com (Recomandabil atat in Romania cat si Strainatate)
Link direct catre contul meu de Paypal: PayPal.Me/Speedy7 selectati moneda si banii ajung direct in contul meu de Paypal,aceasta metoda doar pentru cei din UK,pentru cei din Romania am inteles ca nu merge inca.
Plata pri Skrilll: savaclaudyu@gmail.com (Recomandabil atat in Romania cat si Strainatate)
Plata prin MoneyGram: Sava Claudiu Daniel atat va trebuie si sa aveti peste 18 ani bineinteles sau cineva care sa aiba peste 28 ani.De asemenea pentru cei din Romania mentionati(la posta sau banca) ca eu sa ridic in LIRE suma pe care voi o platiti in euro.
Eu va recomand Moneygram este cel mai usor,eficient si putin timp Wink.


Metoda de plata disponibila 2






Sus In jos
https://metin2speedy.all-up.com
 
Informatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2speedy.com :: Metin2Speedy - Server :: Informatii Donatii-
Mergi direct la: